Anne with an E (liet. Ana) – serialas, kokių – maniau – nebestato

Ar įsivaizduojate naują serialą, kuriame  du sezonus nėra… nei vienos sekso scenos?

Serialą, kuriame neišvysi kičo, vartojimo kultūros, cigarečių, alkoholio ir kurį gali žiūrėti su mažais vaikais, neraustant iš gėdos, nedangstant akių ir nepamokslaujant, kad taip negalima?

Aš nebeįsivaizdavau.

Ir štai tada atradau Anne with an E – bendruomeniškumo, vilties ir atjautos artimui šedevrą, suvirpinantį nuo bukos fucking ant shopping propagandos pavargusią širdį.

Gražus tarsi saulėtekis kaime. Tyras it įsimylėjelio ašara. Įdomus, nevarginantis… neskaldantis. Nevertinantis ir neštampuojantis. Neskatinantis trokšti daugiau, o veikiau priešingai – padedantis atkreipti dėmesį į lobius, esančius čia pat – gretimame bute, name, kasdienėje veikloje… netgi duonos valgyme.

Mažai, kas padeda taip nurimti sunkų vakarą kaip pasakojimas, o gal net odė apie žmones, kuriems… reikia žmonių. Ne karjeros, batelių ar vienos nakties nuotykių kaip kad kituose laikmečio kūriniuose.

Serialo nuotaika persunkta meile artimui, žmogaus ir gamtos harmonija bei… ramybe, kurios taip trūksta skubančiam.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad siužetas skirtas labiau vaikams ar paaugliams, tačiau aš beveik neabejoju, kad jį iš tikro suprasti gali tik suaugęs.

Shopping and fucking kultūrai nepasidavęs šedevras – idealus tamsiems vakarams, laukiant gražiausių metų švenčių.

2 atsakymai į “Anne with an E (liet. Ana) – serialas, kokių – maniau – nebestato”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *