Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Kaip arši „antivakserė”, nenorinti skiepytis eksperimentiniu skiepu nuo ligos, nuo kurios daugiau nei 99 proc. susirgusiųjų pasveiksta, jau kuris laikas girdžiu, kokios sankcijos manęs už tai laukia.

Vieną dieną grasinama mesti iš darbo, kitą – uždrausti lankytis kavinėse, vėliau postringaujama esą, jei bus paskelbtas karantinas, turėsiu mažiau teisių už pasiskiepijusius, taip pat bauginama neva už testus turėsiu mokėti pati.

Pasirodo, prigimtinės teisės, kurias įgijau gimdama, buvo įsodintos į traukinį ir išvežtos prie Laptevų jūros, psichiškai ir fiziškai sveiką žmogų paverčiant objektu, už kurį valdžia sprendžia, kaip rūpintis sveikata ir kokias „privilegijas” jis gali gauti, jei uoliai vykdys komandas.

Informuotas paciento sutikimas, kūno ar privataus gyvenimo neliečiamybė, apskritai principas, kad valdžia į žmogaus gyvenimą kišasi tik tiek, kiek būtinai reikia, be jokių formalių teisinių procedūrų pakeisti autoritarinių valstybių principu „galima tik tai, kas neuždrausta”. Tad ar verta stebėtis, jog vyriausybės taip nenori atsisakyti karantinų bei ekstremalių situacijų ir vis gąsdina nepaliaujamai „blogėjančia” situacija? Per pirmąją „bangą” mums turėjo atimti žadą gatvėse negyvi krentantys kinai, o dabar, per „ketvirtąją”, siaubą turėtų sukelti bėganti nosis ir kiti šienligės simptomai.

Paskiepytieji gali platinti virusą, tačiau būtina pasiskiepyti, jog nebeplistų virusas. Skiepas neveikia pavojingesnės delta atmainos, tačiau reikia kuo greičiau skiepytis, kad neplistų delta atmaina. Skiepas neapsaugo nuo susirgimo, tačiau apsaugo nuo sunkesnių ligos formų bei mirties – tiesa, statistiškai daugiau miršta paskiepytieji. Tokias ir panašias nesąmones kasdien kartoja Sveikatos apsaugos ministras ir jam pritariantys fašistai, pasiryžę panaudoti visas gerąsias Hitlerio praktikas, diegiant „mokslo pažangą” į svetimus kūnus.

Visgi, nei tokie „racionalūs” argumentai, nei nuolatinis gąsdinimas apie numatomas sankcijas, nei atviras visuomenės pjudymas, visus nenorinčius skiepytis įvardijant „antivakseriais”, „zuikiais” ir kitokiais menkystomis, kol kas neduoda trokštamo rezultato – dalis žmonių atsisako būti vyriausybės marionetėmis ir nepardavinėja savo kūno už „laisvę” išgerti puodelį kavos kavinės viduje ar galimybę laimėti paspirtuką.

Visgi, Ruandos istorija kaip niekas kitas įrodė, kad per radiją sėjama panieka greitai gali virsti kraujo upėmis, kad iki „tarakonų” nužemintus visuomenės narius kiti naikins lyg tikrus tarakonus, o neapykantos užvaldytas fanatikas net mažą vaiką suvoks kaip priešą.

Kadangi neapykanta „antivakseriams” tampa oficialia valstybės politika, be užuolankų transliuojama iš oficialių tribūnų, o aš pati iš pilietės mutuoju į „tarakonę”, siūlau žengti tolesnį žingsnį. Gana mus gąsdinti, kad atimsite darbus, nepriimsite vaikų į mokyklas ar uždrausite užeiti į kavinę.

Gąsdinkite, kad nesiskiepyjantieji bus suvaryti į dujų kameras arba sustatyti gyva eile, kur juos lyg javus spragilais kuls tikrieji žmonės. Tokia agitacija neabejotinai bus sėkmingesnė ir paskatins didesnę visuomenės dalį „savanoriškai” susileisti vakciną.

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite jo autorę per Patreon arba PayPal.

40 atsakymų į “Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui”

 1. „DEJAU” AŠ!!! ant šitos vyriausybes ir daugumos seimunu, NIEKADA!!! nepaklusiu jums iskrypeliai, jus esate tautos genocidas.

  1. Labai teisingas požiūris, nes skiepai neskirti šitai ligai, o skirti išnaikinti žmoniją. Geitsas jau nuo 2009 metų kalba iš tribūnos, kad „reikia mažinti žmonijos populiaciją vakcinų pagalba”. Nu ar čia neaiškiai pasakyta? kam kyla klausimų? bet kadangi visas pasaulio masinės informacijos priemones valdo globalistai (apie jų tautybę nekyla klausimų), tai žmoniją durnina sukūrę pseudo virusą, kuris nesukelia rimtų susirgimų. bet prie jų prirašo ir avarijose žuvusius ir nušautus ir t.t. Jokios abejonės, kad vakcina sukurta jau senai, tik durnina žmonės, o šitas niekinis virusas pritaikytas kad dėka jo gasdinti žmones ir vakcinų pagalba juos išnaikinti. Nuo vakcinos jaunimas neturės vaikų, vakcina ardo imuninę sistema ir žmonės miršta „ne nuo vakcinos” bet kad ir nuo uodo įkandimo. Tik čia jau vakcinuotojai sako: „tai čia nieko bendro, jo silpna imuninė sistema ir jis numirė:|”

   1. Esi puikus pavyzdys kaip įveikus natūralią aplinką gali veistis tokie dalbaj*bai kaip tu.

   2. Arūnas, tu genijus, kaip ir ta Lidžita. Jums abiems po Nobelio premiją. Proto bokštai…

 2. Paprastas atsakymas į karantino, skiepų, testų, kaukių klausimą — jokia infekcija neegzistuoja.

  Jau 40 metų kaip padarytas atradimas (dr. Ryke G. Hamerio), kad vadinamosios ligos kyla iš paties organizmo ir visa jų eiga yra valdoma smegenų ir autonominės nervų sistemos. Tai yra ne organizmo gedimas, ne infekcijos ar kenkėjiškos mikrobų veiklos rezultatas, bet biologinę prasmę turinčios ir evoliucijos eigoje užprogramuotos biologinės reakcijos į nepasirengus užklupusį sunkumą. Jos skirtos mobilizuoti organizmo jėgas ir susidoroti su sunkumu.

  Duosiu tokios programos veikimo pavyzdį.

  Gyvūnai ir mes turime mūsų biologijoje įdiegtą programą, kuria reaguojame į netikėtą šoką, kuomet plėšrūnas nori įsiveržti į mūsų teritoriją. Šoko momentą ši programa paleidžiama: ir pasireiškia tuo, kad gyvūnui kyla kompulsyvus stresas, visos mintys ir dėmesys yra sutelktas į šios problemos sprendimą, į šio tipo sunkumą reaguoti skirtą zona smegenų žievės kairėje tampa aktyvi (tai matoma kompiuterine tomografija) ir duoda komandą opėti bronchų gleivinei, kad ši praleistų daugiau oro. Dėl visų šių automatiškai vykstančių pokyčių gyvūnas ar žmogus įgyja daugiau energijos kovoti su plėšrūnu, norinčiu įsiveržti, ir taip išspręsti šį sunkumą. Šiuo etapu nejuntami jokie simptomai, išskyrus stresą.
  Gamtoje šie sunkumai išsisprendžia greitai, o žmonių gyvenime tokios situacijos gali tęstis ir labai ilgai. Ta pačia programa reaguojame į bet kokį netikėtai užklupusį tokio tipo šoką: „Kas bus toliau?!!!“

  Jeigu sunkumas išsprendžiamas, tuomet organizmas automatiškai pereina į sveikimo, gyjimo etapą. Buvusi aktyvi ir pažeista smegenų sritis tinsta, išopėję bronchai taip pat gyja ir atsistato vykstant tinimui, kaupiasi gleivinės gyjimo pertekliniai produktai, visas organizmas dabar yra silpnas ir pavargęs, ilsisi ir atsigauna po streso. Dabar juntame simptomus – tai yra bronchitas. O jeigu prieš tai trukęs streso ir bronchų opėjimo etapas buvo intensyvus ir ilgas, tuomet ir gyjantys bronchai tinsta daug smarkiau ir dabar turime plaučių uždegimą. Po ilgo pirmojo etapo ir antrasis yra toks sunkus, kad bronchų tinimas gali sukelti ir dusulį, tada būtina dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Šitaip kyla kiekvienas bronchitas ir kiekvienas plaučių uždegimas. Tai yra griežtai moksliškai įrodyta, niekada nebuvo paneigta ir pasitvirtina kiekvienu atveju. Paimkime bet kokį žmogų, kuriam plaučių uždegimas ar bronchitas: jis būtinai bus patyręs ir išsprendęs panašų baimę ar išgąstį sukėlusį sunkumą, būtinai bus stebimas aktyvumas bronchų gleivinę valdančioje smegenų zonoje ir būtinai lygiai taip vyksta pokyčiai bronchuose, pagal šį dviejų etapų dėsnį.

  Jeigu dabar yra/buvo daugiau plaučių uždegimo atvejų, tai todėl, kad netikėtai užklupę pranešimai apie pavojingą epidemiją ir lokdauną nemažam procentui žmonių sukėlė tokį šoką, į kurį organizmas automatiškai sureagavo šia biologine programa.

  Koks vaidmuo šiose organizmo biologinėse programose tenka mikrobams? Mikrobai yra mūsų vidiniai chirurgai, jie visada veikia tik audinio gyjimo etape ir padeda šį gyjimą padaryti optimalų. Jie organizmuose gyvena nieko nesukeldami ir PRADEDA VEIKTI TIK GAVĘ KOMANDĄ IŠ MŪSŲ SMEGENŲ KOMPIUTERIO. Jie yra mūsų organizmo kviestiniai darbininkai.

  Yra nustatyta, kad, pagal evoliucinę logiką, seniausieji mikrobai – grybeliai, grybelinės bakterijos – veikia tik mūsų seniausios kilmės – liaukiniame – audinyje, kurio programas valdo senosios smegenys.

  O kitos bakterijos veikia tik naujųjų smegenų valdomame jungiamajame audinyje (pvz., padeda sugyti kaului).

  Buvo manoma, kad virusai veikia plokščiajame epitelyje, pvz., bronchų gleivinėje, kurį valdo smegenų žievė, ir padeda šiam audiniui sugyti išspręsto sunkumo etape. Tačiau paaiškėjo, kad virusų hipotezė buvo klaidinga ir jie neegzistuoja. Nepaisant šiandieninių galingų mikroskopų, jų niekas nėra matęs. Tai klaidinga hipotezė, virusų nėra. Plokščiasis epitelis, pvz., bronchų gleivinė, epidermis ir kt. sugyja vien organizmo pastangomis, be mikrobų pagalbos.

  Čia, žinoma, nėra vietos aprašyti į kokį sunkumą reaguojame kiekviena iš egzistuojančių ligų. Tai galite pastudijuoti www.germanische-heilkunde.at (svetainėje turinys prieinamas keliomis kalbomis). Ir galite įsitikinti šių atradimų teisingumu remdamiesi savo pačių patirtimi.

  Visa infekcijos teorija buvo klaidinga. Ligos nėra organizmo gedimai, bet biologiškai prasmingi organizme savaime kylantys procesai. Jie yra individualūs, paremti individualia patirtimi, valdomi kiekvieno nuosavų smegenų. Tuo negalima užsikrėsti. Užkrėtimai neegzistuoja.

  Taigi, visos dabar taikomos apsaugos priemonės yra visiškai nemoksliškos, tai tik totalitarinė politika, daugiau nieko. Ši politika taip pat ir atsakinga už tai, kad daug kas apie šiuos atradimus nesatę nė girdėję. Visur tik „virusai virusai“, nors jų nėra, bet ši propaganda naudinga tamsiems tikslams.

  Atsakymas paprastas – infekcijų nebūna.

   1. Nepykite, bet tikrai neturiu laiko ieškoti šaltinių, kurių begalė spaudoje. Daugiausiai ne lietuvių kalba. Kiek serga, kiek miršta, kiek pasveiksta, galite pažiūrėti worldometer.com. Kiek serga ir miršta vakcinuotų ir kiek nevakcinuotų, daugiausiai atskleidžia UK ir Izraelio pavyzdžiai, nes ten dauguma žmonių jau vakcinuoti.

   2. Apie UK: Google įveskite „Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_18.pdf” ir lentelėje 5 palyginkite mirusių skaičių stulpeliuose gavusių 2 dozes ir neskiepytų. Ankstesnius duomenis rasite pakeitę skaičių 18, pvz.: „Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_17.pdf” tik lentelė 4.
    Kas žinote, pasufleruokite, kaip rasti analogiškus duomenis iš Izraelio ar iš kitur.

   3. Izraelio duomenis radau – https://data.gov.il/dataset/covid-19. Naudojau Chrome naršyklę, kad išverstų iš hebrajų kalbos. Faile „Su korona susijęs mirtingumas ir hospitalizavimas po vakcinacijos“ be kita ko radau, kad pvz. 2021-01-10 – 2021-01-16 amžiaus grupėje 70 – 79 į ligoninę paguldyta 195 po pirmo skiepo ir 144 neskiepyti. Įdomu, ką reiškia „paguldyta po pirmo skiepo“ – kad nuo skiepo į ligoninę pateko daugiau, negu nuo covid?

  1. Pagarba jums, išdrįsusiam pasakyti, kad virusų nėra ir nepabūgusiam būti išvadintu nevispročiu. Kai aš kam tai pasakau, geriausia reakcija būna suglumimas ir, matyt, pagalvojimas, ar man viskas gerai. Laikomės, palaikydami vieni kitus!

 3. Sekit Yelena Nikitskaya ➡️➡️➡️➡️https://www.facebook.com/yelenanikitskayapage/videos/1225989527859373/

 4. Dulkį, ir visa tautos genocidą vykdanti šutvė ! Jūsų laukia tautos tribunolas !!!

 5. Ačiū už straipsnį. Jūs nuostabi ir protinga. Palaikau 100% nes esu prieš genocidą.

 6. Mano kūnas yra mano privati nuosavybė. Ir tik aš galiu nuspręsti reikia jam kažkokių eksperimentinių preparatų,ar ne

 7. O vargeli… 🤣🤣🤣 O gal kartais pasitikrinkite faktus prieš pievas rašinėdama? Kur matėte gatvėse negyvus krentančius kinus? Iš kur ištraukėte, kad skiepai neapsaugo nuo delta atmainos?? Kas Jums pripaistė, kad statistiškai daugiau miršta paskiepytieji??? Atsikvošėkite ir pagaliau pasiskiepykite! Smegenų skiepas, deja, daugiau nepridės, bet bent jau nekelsite pavojaus tiems, kurie kol kas dar apskritai negali skiepytis! Ir apskritai, baikite tikėti visomis iš eilės sąmokslo teorijomis – patikėkite, tikrai niekam neįdomu Jus nei nužudyti, nei sužymėti, nei kontroliuoti, nei dar kaip nors skriausti!😉 Iš karto nušvis pasaulis😀

  1. Bet tai kokia Jūs visažinė 🙂 Net atmetant faktą, kad nemokate naudotis google arba turite labai trumpą atmintį 🙂 Pilna spauda buvo gatvėse krentančių kinų per „pirmąją” bangą. Vėliau šita agenda nuimta. Dėl statistikos mirštančių, pasidomėkite vakcinacijos čempionėmis – UK ir Izraeliu. Skaičiai ten labai įdomūs. O jei nesugebate domėtis, tai bent nesiūlykite kitiems, ką jiems daryti. Palinkėsiu stiprios sveikatos, jei jau pasiskiepijote. Greičiausiai Jums jos prireiks.

  2. Kur jus buvot ilindusi visa sita laika, kad visi sie faktai jum atrodo nesamone??? Gal pradekit dometis kas aplink vyksta.

  3. Trumpa atmintis, taip? Pamiršote kaip pirmosios bangos pradžioje tiek Kinijoje tiek Prancūzijoje, JAV ir etc lavonus furomis vežė, mirę nuo covido kūnai krūvomis gatvėse mėtėsi???? Pagal jūsų samprotavimus jums delfi, tv3, LRT ir t.t. mėgiama žiniasklaida. Priminsiu, būtent ši žiniasklaida tokią info ir skleidė

  4. Aspiriną kol paleido gamybon , penkis metus darė tyrimus , o šitom vakcinom nereikia tokio ilgo laiko tarpo ? Gal turit informacijos kiek seimo narių pasiskiepijo ?

  5. Smegenų jums tikriausiai niekas nebepridės, galva duota tam kad mąstytumete.
   Jeigu jūs pasiskiepijus, o aš ne, yra du variantai:
   1) Jei skiepas veikia, jūs esate visiškai saugi ir aš jūsų niekaip neužkrėsiu. dėl manęs prašau nesijaudinti. 🙂
   2) Jei jus vis tik galiu užkrėsti, tuomet vakcina nieko verta. ir skiepai neturi jokios naudos.
   Permastykite tai tiek kartų, kol suprasite.
   tuomet atsakykite kam priverstiniai skiepai visiems.?!

 8. Kas aplamai yra tas Zemblys ar Zelevičiys ar velniai žino kas?! Ką reiškia ,,duomenų mokslininkas”!? Kazkas panašaus, kad esu degeneratas ir degradas , šokantis pagal ,,jozefų mengelių” dūdelę?! Jūs Bl… ne vienas suskis neprilysite prie mano vaiku. Keliems mano draugams po fizer skiepo jau atsirado širdies problemų…. O jūs vaikams?! Atsargiai, ponas , Zemly… draugiskai patariu ir ramiai… kol kas.

  1. Ką tu čia kliedi Artūrai, kokių dar širdies problemų? Gal sutapo su +30 karščiais trukusiais 6 savaites? Tavo tuos vaikus nuo tavęs pačio saugoti reikia. Seniau natūrali atranka darė savo, o dabar ir visokie dalbajobai išgyventi gali, todėl kaip rūšis ir silpstam, bet viskas yra natūralu, su pradžia ir pabaiga.

   1. Net oficialiai pripažįstama, kad vakcina itin didina miokardito riziką, ypač jauniems vaikinams, kuriems šiaip širdies problemos nėra būdingos. Tad sakyti, jog tai nesusiję… Jūs gal medikas? Šitiems, kai miršta su COVID, tai būtinai susiję. Bet kai miršta po skiepo, tai būtinai nesusiję.

 9. Pasakykit man prašau,
  Jeigu pilietis pasiskiepijo, juk jis saugus?! kodėl jis baiminasi, kad bus užkrėstas nepaskiepyto antivakserio,
  Nes jeigu vis tiek nepaskiepytas gali užkrėsti paskiepytą tuomet vakcina nieko verta.
  Pats laikas būtų palikti žmonėms laisvę apsispręsti patiems, nežeminant jų sprendimus priimant už juos.

 10. Lidžita jūs esate durnelė avelė, naturali atranka jau senai jus būtų atsrinkusi išnykti… deja dabar tokie gali veistis.. taip ir silpstam kaip rūšis… 🙁

  1. Grynas naci (žmogus tu nesi), kadangi pas gydytojus iš esmės nesilankau ir jų marmalų nesileidžiu, tai panašu, kad natūrali atranka mano pusėje. O tokiems kaip tu atsakomybės valanda dar ateis. Hitlerio šaika irgi nemanė, kad reikės kada atsakyti.

 11. САМОЕ КРУПНОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ, КОГДА-ЛИБО СОВЕРШЕННОЕ ПРОТИВ НАСЕЛЕНИЯ МИРА

  Доктор Райнер Фюлльмих – общественный деятель международной команды, состоящей из сотен юристов и медицинских экспертов, которые начали судебные разбирательства по делу CDC, ВОЗ и Давосской группы за совершение преступлений против человечности.

  Протокол теста ПЦР, предоставленный ВОЗ и CDC, был сознательно установлен на уровень, который гарантировал 100% ложноположительных или ложноотрицательных результатов.

  Так что пандемии нет.

  Все это к тому, чтобы заставить людей сделать укол. Их аргумент состоит в том, что мы, по крайней мере, подвергаемся незаконному эксперименту. А на худой конец – это глобальный геноцид.

  Доктор Фуэльмих указывает, что экспериментальный укол является явным нарушением всех десяти Нюрнбергских кодексов, которые влекут за собой смертную казнь для тех, кто их нарушает.

  Нюрнбергский Кодекс

  1. Добровольное согласие абсолютно необходимо. Не должно быть никакого вмешательства или каких-либо элементов силы, мошенничества, обмана, принуждения, чрезмерного убеждения или других скрытых форм принуждения.

  По определению вакцина должна обеспечивать иммунитет к вирусу, защищать реципиентов от заражения вирусом, снижать смертность, инфекции, циркуляцию и передачу вируса.

  Мы знаем, что экспериментальный укол не имеет ничего из этого, но они обманным путем называют его «вакциной». Что касается принуждения, убеждения и обмана, они повсюду: мол если вы хотите вернуть свою жизнь, сделайте укол.

  2. Эксперимент должен быть таким, чтобы приносить плодотворные результаты, недостижимые другими методами.

  Самым плодотворным методом было бы здоровая иммунная система, чего можно достичь с помощью хорошего здоровья и натуральных добавок, таких как витамин D, витамин C и цинк, но людям об этом не говорят. Фактически, тех, кто указывает на это, очерняют и заставляют замолчать.

  3. Эксперимент должен быть разработан и основан на результатах экспериментов на животных.

  Этот экспериментальный укол не прошел испытания на животных.

  4. Эксперимент следует проводить так, чтобы избежать ненужных физических и психических страданий и травм.

  По официальным данным, в результате этого эксперимента уже погибли тысячи и более четверти миллиона получили травмы.

  5. Не следует проводить эксперимент, если есть априорная причина полагать, что произойдет смерть или инвалидность.

  Прошедшие испытания показали высокую вероятность того, что эти новые белки-шипы заставят организм атаковать себя. Это известно как антитело-зависимое усиление (ADE), и недавние врачи сообщили, что это может в конечном итоге убить всех, кто был вакцинирован в следующие два года.

  6. Риск, на который следует пойти, никогда не должен превышать пользу.

  COVID-19 имеет 98-99% выживаемость, что менее опасно, чем сезонный грипп. Экспериментальный укол – уже самая опасная вакцина за 30-летнюю историю VAERS.

  7. Следует провести надлежащую подготовку и предоставить соответствующие условия для защиты подопытного от даже отдаленной возможности травмы, инвалидности или смерти.

  Никаких приготовлений не было. Нет никаких удобств. Субъект приходит на укол и уходит домой.

  8. Эксперимент должен проводиться только квалифицированными научными сотрудниками.

  Этот эксперимент проводится исключительно политиками, средствами массовой информации, знаменитостями и бюрократами из крупных фармацевтических компаний.

  9: Субъект должен иметь право довести эксперимент до конца.

  Тысячи медицинских экспертов пытались положить конец этому безумию, и их голоса по-прежнему заглушаются.

  10: Эксперимент должен быть завершен, если он закончился травмой или смертью.

  И все же эксперимент продолжается. Повторим – те, кто нарушает эти международные законы, подлежат смертной казни.

  Судопроизводство продвигается, и собираются доказательства. Всем информаторам рекомендуется связаться с международной командой на сайте http://www.securewhistleblower.com.

  Вероятно, это самое крупное преступление, когда-либо совершенное против населения мира. Вопрос в том, есть ли у нас еще судебная система, чтобы добиться Правосудия? Или мы обязаны

 12. Vakcina sukurta per pusmeti nuo pandemijos pradzios, pradeta skiepyt po metu grubiai. jau beveik 2 metai praejo, bet vaistu nei kuria kas nors, nei kalbu girdisi, kad bandytu kurt. WHY?

 13. Manau, dabar labai reikia vakcinos, kuri malšintų pyktį ir norą įžeidinėti kitus. Ji tikrai turėtų būti privaloma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *