Apie vulgarų nėščiųjų „seksualumą”

Šiandien prekybos centre mačiau moterį, kuri, iš vienos pusės, atrodė nėščia, iš kitos – desperatiškai ieškanti, kas ją apvaisintų.

Nors perdėtas seksualumas (nepriklausomai nuo kūno formų ir moters biologinių ypatybių) man patrauklus tiek pat kiek besiporuojančių šunų sueitis gatvėje, tačiau tuo atveju, kai mergina nesilaukia, tai dar galima paaiškinti siekiu rasti savo alfa patiną.

Bet kaip paaiškinti tada, kai alfa patinas akivaizdžiai rastas ir netgi yra tam tikrų apčiuopiamų rezultatų? Ko tos merginos ieško tada? Ar jos jaučiasi tokios nesaugios, kad bijo, jog trumpam išlindus iš miniakų ir aptemptų palaidinukių, vaiko tėvas nuseks paskui kitą lapę? Ir ką galvoja jų vyrai – ar jie akių neturi, ar jautrią širdį užgauti bijo?

Kas bjauriausia,tokia išvaizda neišvengiamai susilaukia daug dėmesio, nors aš abejoju, ar tas dėmesys būtinai dėl susižavėjimo.

P.S. Iš anksto atsiprašau visų, kurie mano, kad išvirtę pilvai ir išsprogusios bambos yra pats seksualumo pikas. Mano asmeninė nuomonė nepretenduoja į visuotinai privalomą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *