Dokumentinis filmas „Karas prieš vaikus” – apie vaikų seksualizaciją ir ko tuo siekiama

Pažįstantieji mane žino, kad nesu itin konservatyvi, bet vaikų lytinis „švietimas” – bent jau mane pasiekianti informacija apie tai – šokiruoja.

Dokumentiniame filme „Karas prieš vaikus” nagrinėjama vaikų seksualizacijos tema – kodėl vaikų lytinis „švietimas”, kuris iš esmės net ne švietimas, o skatinimas ištvirkauti, tapo topine tema švietimo sistemoje? Kodėl vaikai mokomi, kad jie pasirengę lytiniam gyvenimui, kai tik… to nori ir kad jie turi teisę daryti… ką tik nori? Kodėl ŽIV sergantiems vaikams patariama… nutylėti apie ligą, jei tik jiems nėra patogu apie tai kalbėti ir, nepaisant to, palaikyti seksualinius santykius… be prezervatyvų?

Kas nutiko, kad lytinis „švietimas” iš gana delikačios, tik šeimos rate nagrinėtos temos staiga tapo vienu esminiu švietimo sistemos uždavinių? Be kita ko, brukamų per jėgą ir be tėvų sutikimo?

Susirūpinimas vaikų… lytiškumu ar… verslas?

Filmo autoriai atranda ir aptaria šokiruojančius faktus apie tai, kad Planuotos tėvystės organizacija – ta pati, kuri pagarsėjo seksualinių nusikaltimų slėpimu ir abortuotų kūdikių kūno dalių prekyba – yra viena esminių organizacijų, kovojančių už vaikų lytinį „švietimą” visame pasaulyje, ypač atsilikusiose Afrikos ir Pietų Amerikos šalyse.

Kadangi ši organizacija palaiko itin glaudžius ryšius su Jungtinių Tautų Organizacija, valstybės yra verčiamos priimti Planuotos tėvystės organizacijos „paslaugas”, grasinant paramos neteikimu.

Šalys, kuriose trūksta maisto, vandens bei kitų išteklių, susitaiko su pareiga priimti PTO „paslaugas” ir jų vadovėliuose atsiranda netgi tokia informacija kaip skatinimas masturbuotis nuo kūdikystės, genderizmo ideologiją propaguojantys teiginiai, sekso pozų paveikslėliai bei aprašymai mažamečiams skirtuose leidiniuose.

Sakysite, kam PTO to reikia?

Atsakymas išverstų iš kojų net didžiausius vaikų seksualinio „švietimo” entuziastus – pasirodo, kad šios organizacijos pradininkė priklausė eugenikų judėjimui, tvirtino, kad juodaodžiai yra šiukšlės ir kad silpni žmonės turi būti „raunami” iš visuomenės kaip piktžolės. Kitaip sakant, organizacijos pirminis tikslas turėjo būti žmonių „kokybės gerinimas”, naikinant „prastesnės” kokybės žmones ar… ribojant jų reprodukciją.

Ar šis tikslas pasikeitė? Vargu, nes PTO nesiūlo kurti šeimų. Ne, PTO greta informacijos apie vaikų „seksualumą” ir „seksualinę laisvę” siūlo viso to pasekmes šalinti… abortais.

Ta pati PTO, daugeliu atveju – iš valstybių finansavimų, teikia šias paslaugas: atlieka abortus (tai – daugiausiai abortų visame pasaulyje padaranti organizacija), gydo nuo ŽIV, atlieka lyties „keitimo” operacijas ir pan.

Pagalvojus apie tai daugiau, akivaizdu, kad PTO… auginasi klientūrą – seksualiai sužalotas, pasimetusias, neatsakingas asmenybes, kurios darysis abortus, gydysis nuo ŽIV, keisis lytį, o galų gale… išnyks.

Šokiruojanti vaikų seksualinio „švietimo” industrija – dokumentiniame filme „Karas prieš vaikus”. Pažiūrėkite, nes Jūsų vaikas – gyvas taikinys.

Nuoroda į filmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *