Kuo Nerijus Mačiulis skiriasi nuo vištos. Lyginamoji analizė

Višta yra mažas, rudas gyvūnas. Sako, labai mažomis smegenimis. O jau baikštumas… Pasakyk „štiš” ir kitam tvarto gale vištytė.

Tokia vat ultramoderni vištytė.
Tokia vat ultramoderni vištytė.

P. Nerijus Mačiulis iš pažiūros tvirtas vyras, pilkašvarkis ekonomistas. Dirba dideliam bankui. Banke dirba, Facebook’e dirba. Visur dirba. Daug dirbantis, daug keliaujantis, mėgstantis brangius forumus. Ir pasakot apie juos viešai, žinoma.

Eilinis pilkas švarkas, eilinė susirūpinusi veido mimika... Ach, koks vyras!
Eilinis pilkas švarkas, eilinė susirūpinusi veido mimika… Ach, koks vyras!

Visgi, visai neseniai man p. Nerijaus Mačiulio elgesys priminė minėtąją vištytę. Tik išsigando jis ne „štiš”, o kelių klausimų apie tai, kodėl bankas, nenorintis gauti indėlių, verčia klientus pasidėti indėlius (pvz. kai jie ima paskolas) ir ką bankas daro su tais indėliais.

Tie klausimai man neatrodo nelogiški, nes, na, jei vyriausiasis banko ekonomistas sako, kad bankui indėlių nereikia ir jų tvarkymas kone varo banką į bankrotą, bet tuo pačiu nuėjus į banką pirmiausia pasiūloma atsidaryti sąskaitą… Na, tokia situacija neatrodo nuosekliai.

Kaip ir faktas, kad bankas teigia, kad esą jis pinigus tik „saugo”. Nes ką dar su jais veikt, kai jų tiek daug, kad net nėra kur dėti, o visokie inkasavimai suryja daugiau pinigų, nei uždirbama?

Apskritai, po viešų pono Mačiulio pasisakymų aš, matyt, keisiu banką. Ir gal net ne į kitą banką, o į pvz. Paysera. Nes gi pasirodo, kad tos banko sąskaitos (indėliai) bankininkams yra vienas vargas. Tvarkyt brangu, atiduot brangu… Kone į bankrotą bankus varo.

Na, o, grįžtant prie pagrindinės temos, minėti va klausimai šį banko atstovą taip išgąsdino, kad jis mane užblokavo Facebook’e.

Čia tas vaizdas, kurį dabar pamatau, kai noriu paskaityti p. Mačiulio įžvalgų. Širdis srūva kraujais.
Čia tas vaizdas, kurį dabar pamatau, kai noriu paskaityti p. Mačiulio įžvalgų. Širdis srūva kraujais.

Taigi, nuo šiol jo pozicijos bankininkystės klausimais pakomentuoti nebegalėsiu.

Taip sakant, Swedbank vertina viešumą. Bet nekritišką.

Linkėjimai, p. Nerijau!

 

 

6 atsakymai į “Kuo Nerijus Mačiulis skiriasi nuo vištos. Lyginamoji analizė”

  1. Sveikinu, tai pirmas žingsnis į išgijimą. Na, tas apsisprendimas pakeisti banką. Apie ką aš ir kalbėjau, du pirmam amžiuje tik konkurencija gali priversti bankininkus daryti išvadas. Jeigu netenkina banko politika, sakai ačiū mums nepakeliui. Nors tas pereisiu iš vieno švedų banko į kitą nemanau, kad suveiks. Su švedais neturiu reikalų, bet girdėjau, kad savo klientams jie ten smarkiai prispaudę uodegas. Paysera neblogas variantas per paskutinius metus jie smarkiai patobulėjo, nors yra tam tikrų kabliukų, bet ne esmė. Čia man atėjo geniali pagal savo paprastumą mintis. Nerijus (pavardė nesvarbu) ir mane užblokavo, ir užblokavo, taip operatyviai iškart po to kai palikau komentarą, jog kilo klausimas, ką jis po šimts veikia trečią valandą FB. Darbo metu? Ir priėjau genialios minties, ar nebus galimai ponas paprasčiausias gerai apmokamas švedų trolis? Aš nežinau, kiek tokių trolių gerai žinomoje organizacija ten galimai dirba, gal net visas skyrius, bet paskutiniai postai ir veiksmai mane kažkodėl pakreipė link štai tokios nuomonės. Neseniai žiūrėjau video apie rusų trolius ir kaip ten jų visa organizacija funkcionuoja. Nežinau gal tai paskatino.. O kas gali paneigti, kaip sako klasikai? Juk jeigu dažnai kartosi, kad viskas ant Lietuvos su bankais ir t.t. gerai, dar žiūrėk ir bus gerai.

    Sėkmės kovojant su tais kostiumuotais dėdėmis.

    1. Jis yra banko veidas. Ir aš beveik neabejoju, kad jam iš esmės algą moka tikrai ne už kokius paskaičiavimus ar pan. (nemanau, kad jis ten jų daug ir daro), o už kalbas, banko pristatymą ir pan. Tas akivaizdu. Jo facebook yra jo darbo priemonė, kuri turi formuoti teigiamą nuomonę apie banką – va koks ŠAUNUS BIČAS atstovauja tą Swedbank’į. Matyt, tas bankas tikrai geras. Tokia jo darbo esmė. Aišku, daro tą ne visados kvalifikuotai ir net nesubtiliai – giriasi vaikais, kelionėmis. Šiaip ar taip, kad Facebook’e jis dirba yra daugiau, nei akivaizdu, nes koks dar žmogus ASMENINĖJE paskyroje tiek rašytų apie darbą, ekonomiką, politiką ir pan.? 😉 Be to, kokia dar „asmeninė” paskyra su 14 000 sekėjų? Facebook yra vienas tų dalykų, už ką jis gauna algą. Užtat ir sėdi jame darbo metu.

  2. Tai jau taip. Mane tų bankininkų aimanos – veidmainytės viršūnė. Tpfu. Vien iš komisinių surinkdavo visi bankai apie milijardą, ir vis dar blogai.

  3. Tegul tik kelia ir didina tuos mokesčius. Gal žmonės greičiau alternatyvų pradės ieškoti. Paysera, Bitcoin ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *