O kaip prabėga Jūsų dienos?

O kaip prabėga Jūsų dienos? Jūsų valandos, minutės ir sekundės?

Kaip prabėga… visas Jūsų gyvenimas?

Ar atsikėlęs žiūrite į veidrodį ir piktinatės pirmosiomis raukšlėmis – tegul dar neryškiomis, bet jau įžvelgiamomis – ir kartu laukiate savaitės galo, kai veiksite neaišku, ką?

Ar nekenčiate savo darbo, bjauritės viršininku, kolegomis ir netgi šlykščia kava iš aparato, bet vis tiek niekados negalėsite atsistatydinti, nes Jums reikia nusipirkti tokių pat daiktų kaip Jūsų kaimynui , nors Jūs net nesuprantate, dėl ko jis tai perka?

Ar Jūs neturite laiko skaityti, susitikti su draugais, pasidaryti grožio ar sveikatinimosi procedūrų, tačiau niekados nepristingate nesibaigiančiai kovai su dukėmis ir beprasmiškam kivirčui prekybos centre?

Ar Jūs esate priklausomi nuo kitų nuomonės kaip kūdikis priklausomas nuo motinos krūties ir išgyvenate, ką apie Jus galvoja žmonės, kurių išties net nemėgstate?

Ar Jūsų gražioji, mėlyna sofa tapo mažiau gražia, kai ta nusmurgusi buvusi klasiokė „nežinau, kodėl išvis su ja bendrauju” paklausė, kada atsinaujinsite interjerą?

Ar Jūs diena iš dienos jaudinatės, kaip brangsta kuras, mobilusis ryšys ir Jūsų pamėgtieji avokadai, tačiau pamirštate pasidžiaugti, kad vis dar važinėjate nuosavu automobiliu, visados turite po ranka telefoną ir valgote pusryčiams avokadų?

Ar Jūs jaučiatės nuskriaustas, nes gyvenate kiek prasčiau nei Jūsų pusseserė „kaip jai, sukai, taip pasisekė” ir kaimynas „garantuotai bus koks aferistas”, tačiau niekados, nė akimirkos nepagalvojate apie kelis milijardus žmonių, kurie gyvena kur kas prasčiau už Jus?

Ar medicinis aptarnavimas, šiltas vanduo iš čiaupo ir galimybė pasirinkti vyrą Jums yra savaime suprantami, nė mažiausio dėkingumo neverti dalykai?

Ar Jūsų gyvenime yra labai daug pavydo dėl kitų ir labai mažai džiaugsmo dėl savęs?

O tai negi Jūs tikrai norite būtent šitaip gyventi?

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite jo autorę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *