Piktas puodelis kavos ir kiti pokyčiai

Atidesni mano skaitytojai turbūt pastebėjo, kad „Piktas puodelis kavos” gimė Facebook.com ir dėl savo apimties niekados neturėjo virsti tinklaraščio įrašu.

Iš tikrųjų piktas puodelis net ne visados būna piktas. Kartais jis būna jausmingas, liūdnas, linksmas, o kartais gal net… toliarantiškas?

Pamatysime.

Ši pastovia tapusi rubrika tapo kūnu gurkšnojant kavą ir susilaukė netikėto populiarumo. Išties beveik visi „puodeliai” parašyti geriant kavą ir beveik visiems nesugaišta daugiau nei 10 – 15 min.

Mano „puodeliai” – tai mano emocija, išsiskleidusi kartu su rytinės, pietinės ar net… vakarinės kavos aromatu. Nebūtinai teisinga ar pagrįsta racionaliais argumentais. Tiesiog… mano. Ir apie mane. Menkas atspindys tos maišalynės, kuri diena iš dienos verda galvoje. Rakto skylutė į mano pasaulį.

Tai… Kodėl postai Facebook.com netikėtai virs įrašais tinklaraštyje?

Dėl daugybės priežasčių, bet labiausiai dėl to, kad Facebook.com man nebelieka vietos ir nežinau, kiek ilgai galėsiu jame rašyti.

Pagrindinė mano paskyra jau du kartus buvo blokuota ir iš pažįstamų patirties gerai žinau, kas bus toliau – banas mėnesiui, trims ir tada… anketos ištrynimas.

Susikūriau alternatyvią anketą, į kurią raginu persikelti draugus bei sekėjus, bet… Sutikime, ji irgi nebūtinai amžina.

Gaila prarasti įrašus, kurie, nors dažniausiai itin trumpi, bet parašyti entuziastingai ir iš širdies.

Todėl nuo šiol jie bus čia!

Kaip ir kai kurie kiti įrašai, kurie iki šiol būdavo skelbiami kaip Facebook.com postai.

Gero skaitymo!

5 atsakymai į “Piktas puodelis kavos ir kiti pokyčiai”

  1. Džiaugiuosi, kad rašysite čia, nes pats Facebook’e paskyros neturiu ( ir nelabai suprantu, ką ten veikti). Bet man kyla toks klausimas, kodėl Jums atrodo, kad Facebook’e Jus pradės baninti? Ką ten tokio negero parašėte, už kurį (tą negerą) Jus turėtų baninti?

    1. Na, gavau paeiliui jau du banus, o kiek turiu pažįstamų, tai čia dėsninga – po pirmo būna antras, po to trečias, ketvirtas ir pan., kol sunaikina anketą 🙂 O dėl ko buvau baninta, tai buvo čia įrašas: https://lidzita.lt/informacijos-nelaisveje/ Antrą kartą gavau kelių dienų laikotarpiu už seną komentarą, kuriame buvo žodis „babajai” (kabutėse, beje, cituojant kito žmogaus posakį :D). Facebook yra stipriai cenzūruojama erdvė išties 🙂 O lietuviški pavlikai morozovai su jų slaptomis stukalinimo grupelėmis labai stengiasi, kad kitaip mąstantys būtų iš viešosios erdvės pašalinti 🙂

      1. Dabar supratau. Ir žinot, džiaugiuosi tuo, kad neturiu paskyros Facebook’e.

  2. Na, FB nebuvimas nėra blogai – lygiai prieš du metus eksperimentu buvęs „neturiu FB” tebesitęsia ir be to galima gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *