Silpnesniojo spardymas: Kručinskienė

Aš nenorėčiau matyti Eglės Kručinskienės Seime. Lygiai kaip nenorėčiau matyti daugumos ten esančių seimūnų.

Norėčiau, kad Lietuvoje apskritai nebūtų daugybės tokių kručinskų ir kručinskienių – žmonių be savikritikos ir perspektyvos, tačiau kasdien su tokiais susiduriu.

Iš esmės ta pati Kručinskienė, gražiau padažyta ir priklausanti tinkamai partijai, niekam didelio susierzinimo nekeltų. O jei jos CV dar puikuotųsi kokios nors trečiarūšės mokslo įstaigos diplomas, tai jau praktiškai reprezentatyvi kandidatė.

Bet yra kaip yra – Kručinskienė priklauso netinkamai partijai, yra atvirai nuskurdusi ir… taip, greičiausiai neturi net kokio suknisto teologijos bakalauro. Nebūtinai dėl to ji pati kalta – dažnai galimybes mokytis ir priklausyti partijai tam tikra dalimi apibrėžia artimieji, gyvenimiškos aplinkybės, galų gale, gabumai. Mano draugė kalba keturiomis kalbomis, o aš ir angliškai taisyklingai nemoku. Norėčiau šiuo klausimu būti kaip ji, bet kitais klausimais galbūt ji norėtų būti kaip aš. Mes visi individualūs – nulipdyti iš tėvų genų bei įdėtų investicijų, įvairių sėkmių bei nesėkmių, iš esmės – iš daugybės atsitiktinumų.

Man labai patiko tokia mintis, kad, jei tau sekasi, turi būti dėkingas likimui ir padėti tiems, kuriems nesiseka. Galbūt iš čia pasiturinčių žmonių įprotis aukoti ar mecenuoti? Nes likimas neprognozuojamas ir aplinkybės gali pasikeisti per dieną.

Aš suprantu tuos, kurie nebalsuos už E. Kručinskienę. Aš ir pati už ją nebalsuosiu. Bet… tyčiotis iš moters, kuriai tiesiog nepasisekė, kuri yra atspindys daugumos mūsų? Tai – ne tik absurdiška, tai net ne katalikiška.

Jei einate sekmadieniais į Bažnyčią, ar išpažinsite šią savo nuodėmę? O jei ne, tai kodėl jūs einate į Bažnyčią ir neišpažįstate savo nuodėmių?

Nesielk su kitu taip, kaip nenorėtum, kad su tavimi pasielgtų.

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite jo autorę. 

6 atsakymai į “Silpnesniojo spardymas: Kručinskienė”

  1. Dėkoju už Jūsų pamastymus . Kasdieniuose darbuose net nefiksuoji daugybės įvykių .

  2. Čia moralizuoja apie patyčias ta, kuri prieš porą metų mėgdavo komentuoti kitų žmonių pasiekimus su #papai grotžymėmis ?
    Prieš auklėjant kitus gal reiktų į veidrodį (ir savo Facebook istoriją) pasižiūrėti ?

    1. Nieko nepamenu apie papus, bet kova su panašaus kalibro ar stambesniais už save nėra silpnesniojo spardymas. Aš galiu kritikuoti ir dažnai tą darau, bet ne puolu silpniausią.

  3. Tegul eina. Na taip, idealiame pasaulyje nenorėčiau, kad žmonės be jokios politinės patirties eina tiesiai į parlamentą, net nepabuvę vietos valdžioje, bet tarp tų 141 ir dabartiniame seime yra daugybę visiškai niekam nežinomo š. kuris tik spaudo mygtukus. Gal bent 1 protingą įstatymą susijusį su vaikų priežiūrą priims. Baukutė gi buvo visiškas nulis, o visgi įsteigė gyvybės langelius, ko nesugebėjo didžiai tituluoti politikos veteranai. Neabejotinai Baukutės iniciatyva išgelbėjo bent vieną naujagimį kuris nebuvo išmestas į šiukšlių konteinerį. Idealioje šalyje jai priklausytų aukščiasias ordinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *