Sloguojantys hermafroditai

Kažkas pastebėjo, kad 2020 – ieji – patys absurdiškiausi metai, kokius tik galime prisiminti. Matėme pasaulinę isteriją dėl slogos, klūpėjimą ant kelių prieš kitos rasės asmenis, kovojant su rasizmu, siūlymus nusavinti žymiausios pasaulio rašytojos autorystę, nes ji linkusi moteris vadinti moterimis, ir daugybę kitų įdomybių. Pliažas viduryje miesto centro ar kitos lokalios beprotybės net nevertos minėti.

Ilgą laiką nesupratau, kaip žmonija pasiekė tokį degradacijos lygį, kad suaugęs, skaityti mokantis žmogus sutinka, jog valdžia reguliuotų, kur jam eiti, su kuo bendrauti, kokias šventes švęsti, kiek žmonių pasikviesti į namus ir netgi, kaip juos vaišinti. Australijoje dėl slogos uždraustos vestuvės, Anglijoje – nustatytos taisyklės, kaip priimti svečius, o kažkurioje JAV valstijoje įpareigota dėvėti antsnukius net savuose butuose. Ir visa tai nepaisant masinių protestų, pasipiktinimų, pajuokos socialiniuose tinkluose.

Šiandien pagaliau supratau. Link šito buvo nuosekliai judama mažiausiai 30 m. Logika tarsi svetimkūnis operuota iš viešojo gyvenimo ir iš kiekvieno atskirai. Auginti mankurtai, tikintys, kad tėvas gali tapti motina, o motina – tėvu, kad žmogaus vertę apibrėžia tik pinigai ir kad namai ten, kur… daugiau moka.

Gyvename parsidavusių karjeristų, neturinčių pastovios gyvenamosios vietos ar juolab pastovių vertybių, laikais. Taigi, nusipirkti mediką, žurnalistą ar politiką yra tas pats, kas nusipirkti pieno. Vieni kalba nesąmones, nes jiems už tai moka, kiti, nes bijo, o dar treti taip atpratę naudotis smegenimis, kad nekritiškai priima bet ką, ką girdi skelbiant durnadėžę. Ypač, jei skelbiantysis pristatomas kaip ekspertas, žinovas, specialistas ar profesorius.

Nuo koronacirko pradžios praėjo daugiau nei pusė metų. Per juos sužinojome, kad ši baisi liga – labai sunki, bet dauguma nejaučia jokių simptomų, neišgydoma, bet daugiau kaip 12 milijonų pasveiko, labai užkrečiama, bet sergančiųjų reikia ieškoti kaip adatos šieno kupetoje. Ir vis tiek jauni, sveiki vyrai vaikšto gatvėmis su skudurais ant veido; savanoriškai. Numirti vargšiukai bijo.

Specialistai ir ekspertai apie virusą išsiaiškino tik tiek, kad būtinai reikia vakcinos. Nes kitaip šios besimptomės mirtinos ligos, nuo kurios nemirštama, neįveiksime. O aš galvoju, kam išvis tokie specialistai, jei Bilas Geitsas, net neturintis medicininio išsilavinimo, tą nustatė dar kovą?

Sluoguojantys hermafroditai bijo mirti besimptome mirtimi. Nes juk numirs ir net nežinos, kad numirė. Kaip kad dabar serga ir nežino sergantys, kol kiniškas pagaliukas nosyje neatskleidžia šio šokiruojančio fakto.

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite jo autorę.   

5 atsakymai į “Sloguojantys hermafroditai”

  1. Labai teisingai ir aiškiai viskas surašyta, miela Lidžita. Tikrai padidės protaujančių žmonių kiekis.

  2. gražių paveiksliukų galerija:

    liaudiesmenas.livejournal.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *