Tai, už ką gavau Facebook’o baną… mėnesiui

Taigi, užteko vos kelių akimirkų ir gavau Facebook’e baną mėnesiui. Už štai tokį „baisų” įrašą:

„Žinote, tai neįtikėtina. Mus jau kelinti metai sprogdina, traiško automobiliais, šaudo, pjausto galvas mieste, žagina ir ketvirčiuoja, bet visa tai nė kiek neįrodo taikiausios pasaulio religijos atstovų agresyvumo. Netgi priešingai, tai jų nuo bandos nuklydusios avelės siautėja. Tuo tarpu užtenka vieno baltojo krikščioniškosios religijos atstovo „pasiautėjimo” ir še tau – visas krikščioniškasis pasaulis tampa agresyviais ekstremistais, tik ir siekiančiais sunaikinti vargšus musulmonus.

#Aktualijos

#NeišgėręsNesuprasi

#IšpuolisNaujojojeZelandijoje”

4 atsakymai į “Tai, už ką gavau Facebook’o baną… mėnesiui”

  1. Neįtikėtina?

    tai jau keli metai yra įprasta kasdienybė. Atitrūkote nuo realybės Lidžita. Aš jau prieš porą metų buvau už tai kelis kartus blokuotas. Ir ateityje tas laukia portalų, kurie pateks į juoduosius google sąrašus. Jie tiesiog nebebus rodomi paieškose, o gal netgi einant į juos pagal tiesioginę nuorodą bus rodomas įspėjimas, kad tai gali būti pavojinga interneto naudotojui.

    1. Greitis neįtikėtinas. Ir šiaip, postas iš esmės labai nekaltas. Net nesuprantu, ar kas pranešt spėjo, ar pagal kokį žodį jie čia susekė.

  2. Šitas visas tolerantiškasis krikščioniškasis pasaulis greitu laiku,iš tolerancijos apsipjaustys ir užsidės burkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *