Teisingo mąstymo instrukcija (by Rokiškis)

Mąstyti teisingai labai svarbu. Taigi tam, kad mąstytumėte teisingai, Ričardas Savukynas (kitaip dar žinomas kaip Rokiškis Rabinovičius) parengė kuo išsamiausią mąstymo instrukciją. Su diagrama. Rokiškis tikėjosi, kad schemą supras net ir idiotai, bet visgi ji buvo per daug sudėtinga ir ne visi suprato, kaip čia konkrečiai mąstyti ir ką konkrečiai išmąstyti.

Rokiškis išleido dar vieną dekretą, t.y. įrašą, kuriame kaip kokia komunistų partija sovietmečiu išaiškino, kaip reikia suprasti ankstesnį jo straipsnį.

Ir bijau, kad vis tiek liko nesupratusių, tai aš leisiu sau geram draugui pagelbėti ir pateiksiu tokią schemą, kurią jau tikrai net ir nenuovokiausi supras. Shema bus neįtikėtinai paprasta, visai tokia, kaip Rokiškio, bet daug aiškesnė, nes be jokios ten nereikalingos beletristikos, neaiškių pamokymų ir pan.

Maksimaliai supaprastinta Rokiškio instrukcija.
Maksimaliai supaprastinta Rokiškio instrukcija.

Kaip matote, esmė yra labai paprasta. Ir tai viskas, ką reikia žinoti, norint būti doru piliečiu.

Na, o jeigu Jūs kažko toje schemoje nesuprantate arba manote, kad ji – neteisinga, ar kažkaip panašiai, tai matyt esate vatnikas, vertas persekiojimo ir bausmės.

Tai va tiek va.

 

 

7 atsakymai į “Teisingo mąstymo instrukcija (by Rokiškis)”

  1. Ligita, Ricardas Savukynas yra trolis kokiu reta ir su geru smegenu knisimo background’u. Prisigraibes propagandistines patirties ir a la NLP techniku, bet savo esme yra komjaunuolisko mastymo vaikinas, kuriam nenuskilo su tautybe. Taip ir lieja nepilnavertiskuma per patycias ir persekiojima, nes tik taip gali pasijusti svarbus. Sakyciau, Ricardas subure kazka panasaus i minedo gerbeju rateli. Rekomenduociau nesivelti, menkystos negali pakesti nuosavo menkumo suvokimo.

    1. Aš negaliu sutikti su tuo, ką sakote, nes asmeniškai jį pažįstu. O vien tai, kad jo ir mano pažiūros skiriasi kai kuriais klausimais (įskaitant ir šį) man nėra kliūtis būti apie jį geros nuomonės. Gal neteisi aš, gal Jūs, bet kol kas aš esu tokios pozicijos.

  2. Kaip tik del to, kad gerai ir daug metų pazįstu, galiu atskirti kur Ričardo asmeninės nuostatos, o kur tekstai publikai.

    1. Tai, kai/jei suprasiu, kad esate teisus, pati asmeniškai spjausiu į veidą. Kol kas dar pasiliksiu prie savo išvadų, kad gali žmogus ir iš kilnių paskatų sąmokslo teorijas kurti (pasitaiko praktikoje dažnai).

  3. O aš naivuolis, maniau, kad ten buvo diagrama apie tai, kaip masto Vatnikas ir panaši masė. 🙂 Pasirodo, kad ten buvo apskritai nurodymas mastyti??? O dar sakote, kad Savukynas sąmokslo teorijas kuria. 🙂

    1. Kaip suprantu, Jūs turite mokslinį pagrindimą tam, kad „vatnikų” ir panašios „masės” smegenys funkcionuoja kažkaip kitaip nei visų kitų ir todėl jiems reikia nurodymų, kaip mąstyti, bet tai niekaip neliečia tų, kurie, pagal tuos pat mokslinius kriterijus, nelaikytini „vatnikais” ir „panašia mase”. Gal galima pamatyti šaltinį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *