Kai žmogus turi proto, bet neturi padorumo arba kodėl sunku būti Tapinu

Žmogus su protu, bet be padorumo yra pats didžiausias pavojus visuomenei.

Deja, visuomenėje, kuri vis labiau valdoma per primityviausius instinktus (pagerti, paėsti ir pasikedenti) padorumo sąvoka daugeliui nė nepažįstama, o protas (ypač šaltas, ciniškas, atjautos nepažįstantis protas) laikomas vertybe.

Problema  ta, kad žmogus be stiprios, emociniais ir socialiniais ryšiais susietos visuomenės yra pasmerktas žlugti. Visą žmonijos evoliuciją ir išlikimą, neturint nei stiprių nagų, nei aštrių dantų, lėmė žmonių solidarumas ir pagalba vieni kitiems.

Bet visuomeniškumas lygiai kaip padorumas yra raunami su šaknimis, o pirmose gretose tokie pionieriai kaip Andrius Tapinas, kurie, apsišarvavę aštriu protu, meistriškai kursto visuomenės neapykantą vieni kitiems, kuriant „lygių” ir „lygesnių” sistemą.

Turiu pripažinti, kad mane nustebino jo noras pašaudyti į Rasos Juknevičienės kojas, nes gi, kaip žinia, su TS-LKD p. Tapinas palaiko kuo gražiausius santykius. Ir ji lygiai tokia pat rusofobė, ištisai rėkianti apie tai, kad va, rusų tankai jau kerta sieną. Maždaug trisdešimt metų.

Teisingasis ponas Tapinas piktinasi „rasiste” Rasa Juknevičiene.

Visgi, ar tarp jų kokių asmenininių nesutarimų esama, ar tiesiog suveikė noras eilinį kartą pabūti „tautos teisuoliu„, populistiškai žongliruojant „rasizmo” tema, bet baigėsi ši istorija juokingai kaip niekad – ginklas išsprūdo Maestro iš rankų ir jis… susivarpė savo paties kojas, nes…

Paaiškėjo, kad ne taip jau seniai baisėjosi „tamsaus gymio vyrukais” Europos didmiesčiuose beigi lygiai kaip p. Juknevičienė tvirtino, kad 99 iš 100 prašančių išmaldos yra „tamsaus gymio”.

O, be to, jo draugų rate galima rasti net ir tokį Ramanauską Algį, kuris be skrupulų tam tikros tautybės žmones priskiria gyvuliams ar… šūdams.

Ramanauskų Algio išminties perlai apie „gyvulius” indus ir kitokius „šūdinus” žmones.

Jei kam nors įdomi mano nuomonė, tai aš nesutikčiau, kad juodo pavadinimas juodu arba balto pavadinimas baltu yra rasizmas. Lygiai kaip nesutikčiau, kad rasizmas yra įvardinimas reiškinio, jog atvykėliai iš kitų šalių arba tamsiaodžiai asmenys užsiima išmaldos prašymu ir gyvena gatvėse.

Kaip suprantu, rasizmu to nelaiko ir pats p. Andrius, kuriam tiesiog norėjosi įpilti žibalo į ugnį ir eilinį kartą pašokti savo gerbėjams nuogam su karūna.

Visgi, šįkart dėmesio susilaukė ne jo karūna ir „tautos teisuolio” titulas, o begėdiška veidmainystė, kai jis pats panašiai pakalbėjęs su tipu, kuris indus įvardina gyvuliais, puolė siūlyti atimti pasą iš Rasos Juknevičienės, idant ji nedarytų gėdos.

Ir jei bet kuris nors lašą padorumo turintis žmogus prisipažintų , kad pasielgė kaip visiškas maušas ir nuoširdžiai atsiprašytų dėl savo neadekvačios reakcijos, tai p. Tapinas, kuriam padorumas aiškiai nėra pažįstamas, dar bandė gelbėti savo reitingus lėkštais juokeliais apie karmos taškus ir ISIS atakas, ko pasekoje visi tie, kurie jau seniai stebėjo jo populistišką žygį į rinkėjų širdis per mokinių galvas, ėmėsi nuoširdžiai jį spardyti jo paties Facebook profilyje.

P. Tapinui rasizmas nebeatrodo rimta. Jis sau smagiai pokštauja, užuot susideginęs pasą.

Ir, spėkite, ar daug atsirado jį ginančių?

Man įsidėmėjo tik vyrukas, nevykusiai juokavęs, kad jo mulkiai gerbėjai neprisimins po savaitės ir užtat nevertėjo teisintis. P. Tapinas džiaugėsi šiuo komentaru, tvirtindamas, kad pasidalino įrašu tik dėl karmos taškų.

Visi kiti jo gerbėjai, kaip paaiškėjo, yra drąsūs užspardyti su minia ir mesiju priešakyje kokią nors mokytoją iš Telšių, tačiau, kai į patį mesiją lekia akmenys, tik pasislėps kur interneto kampučiuose ir stebės, kuo tai baigsis.

Nes žmonės be padorumo nepažįsta ištikimybės jausmo. Gražiausios ir tauriausios žmogaus savybės kyla toli gražu ne iš proto, o būtent iš padorumo.

Todėl diplomais ginkluota minia, kuri neturi jokių vertybinių orientyrų, yra pats nepatikimiausias sąjungininkas, kuri tuoj pat tave išduos vos tik suuos, kad tai naudinga.

Aš neabejoju, kad, jei dauguma jų net nesiryžo parašyti kokio garbinančio komentaro savo mesijui, tai ir iki balsadėžių nenusivilks.

Tai su tuo ir sveikinu, p. Tapinai.

Tavo armija – kariai be šovinių.

11 atsakymų į “Kai žmogus turi proto, bet neturi padorumo arba kodėl sunku būti Tapinu”

 1. Stebina Jusu noras pripazinti teise i isitikinimus ir zodzio laisve visiems (iskaitant tsrs myletojus ir mokytoja kuriai gejai kanibalai) isskyrus tapina…

  1. Tai, kad šiame tekste niekaip nepasisekė surasti siūlymų atimti iš tapino (Jus taip rašote) mikrofoną, klaviatūrą ar kaip nors kitaip riboti jo žodžiasklaidą (ką įžiūrite). O jau apie pasų atiminėjimą ar galvų lėkiojimą, kas, tarp kitų grožybių beje, buvo „tsrs” savastis, dabar kažkodėl gausiai transliuojama liberalisimo tapino, – nė užuominos. Tad neieškokite žodžio laisvės skriaudėjų ten, kur jų nėra. Gal jie pasiliko Jūsų susikonstruotame fašizoidiniame vienos vaduko tiesos pasaulėlyje.

  2. Va tokie komentarai kaip jūsų yra tikrų tikriausia dezinformacija ir propaganda, Antose. Nesu Lidžitos advokatas, bet melagiai ir bukapročiai tiesiog užknisa. Jūs absoliučiai iškraipote Lidžitos mintis. Niekur Lidžita nešlovina TSRS. Dėl mokytojos žodžių apie gėjus, tai Lidžita labai nuosekliai paaiškino kad mokytoja rėmesi metodine medžiaga, kur taip buvo parašyta. Jūs ką imsite reikalauti kad kiekvienas mokytojas: chemijos, matematikos, fizikos turėtų asmeniškai pertikrinti visus teiginius esančius metodinėje medžiagoje t.y. turėtų pertikrinti visus chemijos ir fizikos dėsnius, pertikrintų teoremas ir aksiomas? Gi ne. Tiesą rašant net ne čia esmė. Jei statistika sako, kad tarp gėjų padariusių žmogžudytės yra daugiau kanibalų, vadinasi taip ir yra. Prie ko čia mokytoja? Prie ko čia blogerė Lidžita?

 2. Autorė šiuo postu parodė visišką savo tuštumą ir apgailėtina norą įkąsti Tapinui.
  Gerbiamoji, jei dar jums nesuprantama kodėl Tapino niekas negynė, tai paaiškinsiu: už durnumą nesitikėk būti glostomas. Tą pats Tapinas pastoviai kartoja. Tad nieko nuostabaus, kad jo pasiekėjai tik nutylėjo ir leido suprasti jam, kad jis tiesiog nusišnekėjo.
  Čia tik jūs galite įsivaizduoti, kad durnos nuomonės palaikymas yra kažkokia vertybė, kuria kaip ten sakėte – nėra ginkluota Tapino armija. 🙂
  Beje, duodu b*** nukirsti, kad jei Tapiną būtų palaikę jo sekėjai, tai pas Jūs čia atsirastų analogiškas straipsnis apie tai, kaip Tapino armija vėl neturi jokių vertybinių orientyrų ir savo nuomonės, nes aklai gina savo karalių. :))) Kodėl net b***, o ne tik užpakalio pusrutulį? Nes visi puikiai žinome, kad Jūs esate net geresnė vartymosi specialistė negu tas pats Tapinas. Tas bent paaiškinti bandė, kai jūs tuo tarpu esate pati sau geriausia ir protingiausia. 🙂

  1. Aš nesu nei geriausia, nei protingiausia, bet nesu ir moralinė prostitutė kas yra Tapinas. Beje, jo sekėjai palaiko visus jo nusišnekėjimus, tame tarpe, ir tai „girti vairuotojai – gyvuliai”, bet „neteiskime Radzevičiaus”. Jokia Tapino veidmainystė jiems nekliūva. Taigi, galiu šį tylos farsą paaiškinti tik vienaip – jie bijojo. Jie kaip paprastai stovėjo ir žiūrėjo, kuri pusė bus stipresnė ir kuriai reiks paploti. P.S. Jūsų neprašoma manęs skaityti. Galite išvengti šio nepatogumo.

 3. Jūs tik galite savo niekuo nepagrįstas prielaidas reikšti. O ne, kaip skambiai pavadinote – PAAIŠKINTI. Pati juk pripažinote, kad vis tik „Aš nesu nei geriausia, nei protingiausia…”. Vadinasi tai ką parašėte, yra ne paaiškinimas kuo Jūs įvardinote savo monologą – „Taigi, galiu šį tylos farsą, paaiškinti tik vienaip…”, tai tik Jūsų pačios iškelta, niekuo nepagrįsta, apart Jūsų pačios mintimis, prielaida.
  P.S. O Jūsų juk neprašoma rašyti? Su bizūnu juk nestovi niekas už nugaros ir nevanoja per nugara šaukdamas – rašykmanbledabarpat?Tai jei nenorite, kad aš skaityčiau, Jūs nerašykite viešai. :))) Išvengsite manęs kaip – nepatogumo. Kaip Jums mano pasiūlymas?

  1. Aš rašysiu. Kol leis jėgos ir protas. Nes man tai patinka. O Jums manęs skaityti, kaip suprantu, ne. Na, bet norite, tai skaitykite. Anoks čia nepatogumas man.

   1. Man patinka skaityti kai žmogus rašo gerai. O ir polemika man nesvetima. Tad Jūs truputį suklydote dėl to, kad man patinka ar ne. 😉

 4. Andrius Tapinas yra akivaizdus veidmainys ir primityvus beždžioniautojas-imituotojas, aišku save prisistatantis kaip „progresyvių, vakarietiškų pažiūrų”. Žmogus net nesuvokia, kad terminui hipokritiškas yra puikus lietuviškas žodis veidmainiškas. Jo „Protų mūšis” – apgailėtina laida, galima lengvai įrodyti. Tapinas sužino kokį menkai žinomą istorinį faktą (kurį aš ir taip žinojau), na ir būtinai bando jį taip prastumti klausimuose. Po to reikšminga mina, pasako: žinokite.

  1. P.S. Suklydau, atsiprašau. Jo vedama su Valinsku (šitas klounas einantis per visas televizijas taip pat pakyrėjęs) laida vadinasi „Auksinis protas”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *