Dar viena COVID auka

Fizinę negalią turintis žmogus gyveno slaugos namuose. Prasidėjus COVID psichozei, gyventojams  uždrausta eiti į kiemą (neva gali kažką ten apkrėsti), iš fojė pašalintas televizorius (kad nesibūriuotų), visiškai uždraustas lankymas (COVID grėsmė), o blogiausia, kad, neturėdamas teisės išeiti į kiemą, jis nebegalėjo rūkyti, dėl ko prasidėjo abstinencijos sindromas.

Iš paciento tapęs kaliniu, praradęs bet kokį malonumą ir dar svarbiau – bet kokią pasirinkimo laisvę, uždarytas mažoje palatoje, kamuojamas abstinencijos, žmogus pasirinko… išeiti. Nes būti iš tikrųjų mirusiu yra lengviau nei gyventi tarsi lavonui.

Ir neabejoju, tai – tik viena iš daugelio panašių aukų visame pasaulyje.

Prieš mūsų valią saugant mus nuo COVID, atimamos fundamentalios konstitucinės teisės, netgi pats žmogiškumas. Mes nebegalime nuspręsti, kur eiti, su kuo bendrauti, ką dėvėti. Lyg gyvulius tiria, matuoja, izoliuoja, atskiria.

Vienas teigiamas testas ir tave gali įkalinti ilgiems mėnesiems. O gal ir metams. Mes nežinome, kiek toli pažengs ši beprotybė ir kokie bus naujausi „moksliniai tyrimai” apie COVID grėsmę.

Kasdien pasipila nauji straipsniai apie „stebėtinus” „atradimus” neva norint sumažinti COVID riziką reikia kalbėti tyliau arba… nešioti akinius. Gali būti, kad privalomą „kovos priemonių” arsenalą papildys reikalavimas tylėti viešose vietose ir akiniai nuo saulės ištisus metus. Būsime beveidžiai ir bebalsiai somnambulai – tie, kurių psichika pakankamai stipri, nepasiduoti ir stengtis išgyveti šį siaubo spektaklį. Tuo tarpu silpnesnieji jau dabar renkasi kitą išeitį. Ir aš negaliu meluoti, kad jų nesuprantu. Dehumanizmo eroje mirti lengviau nei gyventi.

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite jo autorę. 

6 atsakymai į “Dar viena COVID auka”

  1. Čia su tuo mikrobu ant tiek perlenkta lazda, kad jau šaudyt noris visus ” kovotojus”
    Realiai- ar kas nors žino nors vieną žmogų ( pažįstamą, pažįstamo pažįstamą kaimyno babos arklio sesers anūko brolio arklio pažįstamą, nekalbu apie artimus žmones) , kuris būtų miręs nuo šito šūdo? NE !!! GARANTUOJU
    Tai kiek dar čia mus durnins PSO subinlaižiai?

  2. Kad ginčytis su idiotu reikia nusileisti iki jo lygio, o čia jau laimi jo patirtis. Lazda gal ir perlenkta su apribojimais, bet gyvenantiems fantastiškom sąlygom ir kai nereikia saugotis viršų, gyvačių, maliarijos uodų. Mes atbukom. Pripratom, kad viskam yra piliulė ir vaistas, daktaras kuris visada padės. Lova ligoninėj ir t.t. Milijonų mirtis – statistika, vieno žmogaus miestus – tragedija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *