Nuo ko bėgti: nuo mirties ar nuo vakcinos?

Šiandien ryte vienu laiku visoje ES pradėta masinė skiepų kampanija, išgelbėsianti žmones nuo mirtinos ligos, nuo kurios, oficialiais duomenimis, be vakcinos pasveiko 58 767 145 žmonės arba 97 proc. sirgusiųjų. Iš 21 917 835 vis dar sergančiųjų sunkūs simptomai kamuoja net 105 427 arba 0,5 proc. Ir tai  statistiškai asmenys apie 80 m. Kaip teisingai savo knygoje „Korona: Netikras pavojus? Faktai ir skaičiai” pastebėjo Dr. Karina Reiss ir Dr. Sucharit Bhandi, pacientai, kurie seniau buvo gydomi paliatyviosios slaugos skyriuose, staiga tapo intensyviosios terapijos skyriaus pacientais. Donkichotišką kovą su mirtimi papildys ne tik visuotinai nepasiteisinę kvėpavimo aparatai, bet ir (tikėtinai tokia pat) vakcina.

Spauda šoka pasiutpolkę – vieną po kito skelbia vaizdo įrašus, kaip skiepijami gydytojai. Oho. Dar siūlyčiau skelbti gydytojų ginekologines apžiūras, vizitus pas urologus. Juk ir aktualu, ir įdomu.

Gydytojai džiaugiasi, kad po vakcinos jaučiasi puikiai. Ta prasme, rimtai. Praėjus akimirkai po skiepo. O tai ko jie tikėjosi – kristi negyvi? Prof. R. Kėvalas iškart po skiepo pareiškė, kad pasiskiepijus nuo gripo jam paprastai pakildavo temperatūra; šįkart nepakilo. Dievuliau, kiekviena motina žino, kad temperatūra pakyla kitą dieną ar dar vėliau! O čia kalba medicinos profesorius… Gydytojai tapo apokaliptikais ir šou pasaulio atstovais, jų veikla ir pasisakymai turi vis mažiau bendro net ir su ta oficialiąja medicina, kurią jie neva praktikuoja.

„Bet šitaip mes apsaugosime senukus,” „Reikia būti atsakingais,” – vapės eilinė visuotinės isterijos paveikta būtybė, kuri tik ir svajoja susileisti į veną neaiškų skystį. Farmacijos kompanijosi turbūt šaudomas šampanas. Jau nuo šiandien prasideda trilijoninius pelnus atnešianti skiepijimo kampanija, už kurią jos neprisiima jokios atsakomybės. Pelnas mums – pasekmės jums. Ne verslas, o pasaka.

Visos išlaidos, patirtos skatinant visuotinę isteriją ir neadekvačias priemones, atsipirks su kaupu. Klausimas, kaip bus su sveikata? Normalių laboratorinių bandymų nepraėjęs skystimėlis bus masiškai varomas į venas ir greičiausiai atsisakyti neleis – Prancūzija jau planavo įvesti kalinimui artimą režimą asmenims, kurie nenorės būti laboratorinėmis žiurkėmis. Prancūzijos visuomenė bent kol kas sugebėjo tam pasipriešinti, Lietuvoje tai menkai tikėtina.

Taigi, kai kas bėgs nuo mirties, kiti bėgs nuo vakcinos. Didžiosios lenktynės prasideda.

*Jei Jums patiko šis tekstas, paremkite jo autorę. 

4 atsakymai į “Nuo ko bėgti: nuo mirties ar nuo vakcinos?”

 1. Tiesa. Absoliuti tiesa
  Lietuviai tik. Liežuviais pamala ir vienas kita aplojoja bet į kovą nekyla

 2. planuojamas masinis genocidas išnuodijant-platinkit,kur tik galit parašė:

  laisvaslaikrastis.lt

  lebionka.blogspot.com

  karzygys.lt

 3. Dėl menkos dalies galbūt susirgsiančių žmonių, sugalvojo visiems suleisti cheminių ir biologinių preparatų, kurių net sudėties nežinome ir kaip būs paveikti mūsų organizmai nežinome. O tikrai žinome kad nemažai būs kurie nuo tų preparatų tikrai nukentės ir mirs, ir neįgaliais visam gyvenimui liks.
  Kas bijo viruso labiau nei vakcinos, tegul sau susileidžia, bet nenorinčių niekas neturi teisės versti susileisti velniai žino ką. Sprinkit patys tuo savo „gėriu”, o pirškite kaip čigonės kitiems. Nuo tokių „geradėjų” vakcinuotojų, turim teisę gintis net ginklu. Mes ne valdžios galvijai, kad su mumis valdžia galėtu daryti ką nori.

 4. Na vakcina, visgi , yra patikima. Turiu omeny tą Pfizer-BioNTech sukurtą vakciną kurią ir lietuvoje skiepijama. Patikimumo įrodymas yra tas kad jau net įtakingų pasaulio šalių lyderiai pasiskiepijo. Tad būčiau ramus. Aišku, gali kilti patikimumo problemų jei bus laikoma netinkamomis sąlygomis, kiek ten -70 C reikalauja. Tačiau ši koronavirusinė isterija na tikrai perdėta. uždatytos parduotuvės, na tai žmonės Lietuvoje puolė į maisto parduotuves. Žinau, nes čia dirbu. Tai aš nesuprantu ko tokiu karantinu yra siekiama, jei dabar žmonių koncentracija kokioje Maksimoje yra didesnė nei įprastai? Negalima išvykti iš savo savivaldybės ribų? Rezultatas: parkas pilnas žmonių. Negalima išvykti net iš Lietuvos? Ukrainiečių (baltarusių, rusų) furistai iš „Girtekos” kerta laisvai valstybių sienas ir ateina apsipirkti į tas pačias maisto parduotuves. Aha, aš tikiu, kad Ukrainoje medicina yra aukštesnio lygio ir nei vienas iš jų neserga. Beprotybė ir marazmas. Rinkėjai keikė valstiečius už suvaržymus, bet dabar esantys ir dvi liberalios (įsiskaitykite liberalios!) partijos įvedė dar griežtesnius ribojimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *